top of page
live cell agency

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Live-cell agency 2021 yılında kurulan ilerici ve yenilikçi bir dijital pazarlama ajansıdır. Yapay zeka ve no-code teknojilerini kullanarak markalara ve marka olmak isteyenlere, özgün dijital sistemler kurmaktadır. Dijital sistemler ise: Web tasarım, SEO çalışmaları, Medya stratejileri ve pazarlama faaliyetlerini içerir.

Misyonumuz.

Biz, dijital pazarlama alanında devrim yaratan bir ajansız. Misyonumuz, işletmelerin dijital dönüşüm yolculuklarını güçlü ve etkili bir şekilde yönlendirerek, geleceğe sağlam adımlar atmalarına yardımcı olmak ve bu süreçte işletmelerin yeni teknolojilere yüzde yüz entegre olmasını sağlamaktır.

Vizyonumuz.

Biz, geleceği bugünden tasarlayan bir pazarlama ajansı olarak, inovasyon ve teknolojinin gücünü bir araya getiriyoruz: No-Code ve Yapay Zeka.
Vizyonumuz, işletmelerin dijital dönüşüm süreçlerine eşlik ederek, onları gelişen teknolojilerle tanıştırıp, dijital dönüşümü tamamlamalarına yardımcı olmak. Geleneksel kodlama zorunluluğunu ortadan kaldıran No-Code platformları sayesinde, herkesin dijitalleşme yolculuğuna katılmasını sağlıyoruz.

Bizi daha yakından tanıyın.

  • Live-Cell Agency, 2021 yılında vizyoner bir bakış açısıyla kurulan yenilikçi bir dijital pazarlama ajansıdır. Amacımız, markalara ve marka olmak isteyenlere ileri düzeyde dijital sistemler kurarak, onların dijital dünyada fark yaratmalarına yardımcı olmaktır. No-Code ve Yapay Zeka teknolojilerini kullanarak, müşterilerimizin dijital dönüşüm yolculuğunda öncü olmalarını sağlıyoruz.

  • Dijital dünyada ön planda olmak için Live-Cell Agency ile güçlü adımlar atın. Web tasarımı, SEO çalışmaları, medya stratejileri ve pazarlama faaliyetlerinin yanı sıra daha birçok alanda sunduğumuz özelleştirilmiş çözümler sayesinde işletmelerin potansiyelini maksimize ediyoruz.

  • Live-Cell Agency olarak, müşterilerimizin hedeflerini kucaklayan stratejiler oluşturmak için ekip olarak birlikte çalışıyoruz. İnovasyon, yaratıcılık ve teknolojinin gücünü birleştirerek dijital dünyanın dönüşümünde lider oluyoruz.

  • Geleceğin dijital pazarlama çözümlerine adım atmak ve rakiplerinizin önüne geçmek için Live-Cell Agency ile tanışın. Size özel dijital sistemlerimizle, markanızı ve işletmenizi yeni ufuklara taşıyalım. Başarıya giden yolda bize katılın ve dijital dünyanın gücünü keşfedin.

Halil İbrahim Ordulu

Halil İbrahim

Dijital Pazarlama Uzmanı / Kurucu

Ömer Taha Çiftçi

Ömer

SEO ve İçerik Uzmanı

ekibimiz

Kubilay

3D ve Grafik Tasarım Sorumlusu

ekibimiz

Tuğba

Grafik Tasarım ve Video Editörü

ekibimiz

Murat

No-Code ve Yazılım Sorumlusu

ekibimiz

Hazar

E-Ticaret ve Reklam Stratejisti

ekibimiz

Can

Satış ve Pazarlama Sorumlusu

ekibimiz

Mert

Video Editor ve Kameraman

ekibimiz

Aykan

Junior UX/UI Tasarım Sorumlusu

ekibimiz

Kerem

Senior UX/UI Tasarım Sorumlusu

ekibimiz

Gökay

UX/UI Tasarım Ekibi Direktörü

bottom of page